Anadolu ve Avrupa Yakası , İstanbul'un Tüm Semtlerine İlaçlama Hizmeti Vermekteyiz.

Bize Ulaşın: 0212 506 35 65 - 0216 396 81 81

Tarım İlacı Satışı

Fare Zehri Satışı
Jel ve Kokusuz İlacı Satışı

 

Tel: 0212 506 35 65

Anadolu: 0216 396 81 81

Gezici Servis: 0542 245 41 06

 

Hakkımızda

Erdi Mühendislik Böcek İlaçlama ve İlaç Pazarlama Hizmetleri
Firmamız 1995 yılından beri istanbul içi ve taşrada haşere kontrol hizmeti vermektedir. Firmamızın sloganı ZARARLILARLA ZARARSIZ MÜCADELE dir. Yani çevreye zarar vermeden:Çevremizdeki uçan,yürüyen,kemirgen ve parazit haşereleri yok etmek bizim hedefimizdir. ERDİ MÜHENDİSLİK ziraat mühendisleri denetimindeki uzman personelleriyle 24 saat boyunca her semte kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Kullandığımız insektisit ve rodentisitler WHO (DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ ) tarafından onaylı çevreye ve insana zarar vermeyen sağlık bakalığı kontrollü preparatlardır.

ERDİ MÜHENDİSLİK in hedefleri arasında KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ yatar. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firmamız ziraat mühendisi,veteriner veya kimyager görevlendirerek önceden problemleri yerinde tespit eder. Çözüm önerileri üretir ve daha sonra haşerenin yumurta,larva,pupa,ergin ve üreme dönemleri göz önüne alınarak uygun peryotlarla haşere kontrol hizmeti verir. Hizmet sonrası ise müşterilerimizin tüm şikayetleri ücretsiz olarak giderilir.

İlaçlama hizmetini kendi bünyesinde yapan kurum ve kuruluşlara karşı ise ACİL İLAÇ servisimiz 24 saat hizmettedir.Müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda adrese teslim olmak koşulu ile her türlü ilaç-alet ve ekipman tedariki yapılmaktadır.

Style Selector

Layout Style

Background Image