Anadolu ve Avrupa Yakası , İstanbul'un Tüm Semtlerine İlaçlama Hizmeti Vermekteyiz.

Bize Ulaşın: 0212 557 60 60 - 0216 396 81 81

Tarım İlacı Satışı

Fare Zehri Satışı
Jel ve Kokusuz İlacı Satışı

 

Tel: 0212 557 60 60

Anadolu: 0216 396 81 81

Gezici Servis: 0542 245 41 06

 

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak, Esenyurt’de en kaliteli ve en ekonomik ilaçlama hizmeti vererek, halkımızı böceklere karşı en kusursuz şekilde korumaya uzun yıllardır devam ediyoruz. Yıllardır en çok tercih edilen ilaçlama şirketi olmamızın önemli sebepleri arasında, ilaçlarımızın Sağlık Bakanlığınca onaylanmış ve TSE sertifikası almış olması, ekonomik fiyat politikamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız gibi birçok etken yer almaktadır.

İlaçlama yaptığımız haşere türleri sıklıkla; hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pire, karafatma, karınca, fare ve tüm sinek çeşitleri…
Ayrıca az da olsa şikayet aldığımız ve ilaçlama yaptığımız diğer haşereler; danaburnu, kulağakaçan, uyuz böceği, top böceği, kakalak, gümüş böceği, mayt, mite, akar, kertenkele, salyangoz, çekirge, tahtakurusu gibi…
İlaçlama firmamız aynı zamanda yılan, çıyan, kırkayak, akrep, örümcek gibi daha tehlikeli haşerelere karşı da en etkili ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.
Tüm açık ve kapalı mekanlar, ev ve iş yerleri, alışveriş mağazaları, fabrikalar, bahçeler, toplu taşıma araçları gibi dilediğiniz her yer şirketimiz tarafından özenle ilaçlanmaktadır.

İlaçlama yaparken uyguladığımız yöntemler: En fazla kullanılan yöntemler jel ilaçlama ile fare istasyonlarıdır. Ayrıca kokusuz ve sıvı ilaçlama yöntemlerimiz de çoğunlukla tercih edilmektedir. Açık ve bahçelik alanlar için ise kokulu ilaçlama yöntemlerimiz de özel aletlerle uygulanmaktadır.

Erdi İlaçlama Hizmetleri Sizlerin Sağlığını düşünüyor. Profesyonel İlaçlama Servis Hizmeti için hemen iletişime geçmelisiniz her gün ulaşabileceğiniz ve 24 saat açık olan çağrı merkezlerimizi arayabilir, ilaçlama hakkında merak ettiğiniz veya bilgi almak istediğiniz her konuyu danışabilirsiniz. Ayrıca iletişim bölümümüzde bulunan böcek ilaçlama talep formumuzu da doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi: Avrupa Yakası: 0212 557 60 60 - Anadolu Yakası: 0216 396 81 81

Style Selector

Layout Style

Background Image